قوانین و مقررات سایت

[section padding=”20px”]

[gap height=”50px”]

[row h_align=”center”]

[col span=”4″ span__sm=”10″ padding=”0px 40px 0px 0px”]

قوانین خرید از پوینا

کلیات خرید و قوانین خرید از پوینا در کادر مقابل برای شما نوشته شده است لطفا کلیه توضیحات را با دقت بخوانید تا دچار مشکل نشوید

[/col]
[col span=”8″ span__sm=”10″]

ضمن تشکر از شما کاربر محترم جهت انتخاب پوینا  برای خرید محصولات موردنظر خود، توجه شما را به مجموعه قوانین خریداران جلب می نماییم:

سوالات پیش از خرید را میتوانید  در دیدگاه های همان محصول مطرح کنید  یا با ما در ارتباط باشید مزیت ارسال دیدگاه این است پس از خرید محصول بابت ارسال دیدگاه هدیه ایی نیز به شما تعلق میگرد. 2-درخواست های پشتیبانی برای محصول خریداری شده صرفا می باید توسط سیستم تیکت پوینا به ثبت برسد. و از تماس فقط در مواقع ضروری استفاده کنید.3-امکان بازگشت وجه محصولات خریداری شده یا شارژ های انجام شده در کیف پول به هیچ وجه وجود ندارد. پیش از اجرای هرگونه عملیات مالی تصمیم بگیرید.

محصولات خارجی که دارای لایسنس هستند ما توانایی دادن لایسنس و اکانت خریداری شده را نداریم و اگر نیاز به لایسنس دارید باید لایسنس را از منبع اصلی خریداری کنید .

هزینه ایی که شما پرداخت میکنید بابت فارسی سازی – پشتیبانی – سالم بودن فایل – بسته نصب آسان – اورجینال بودن فایل است

[/col]

[/row]
[row h_align=”center”]

[col span=”4″ span__sm=”10″ padding=”0px 40px 0px 0px”]

قوانین پشتیبانی

قوانین پشتیبانی سایت پوینا در مقابل برای شما نوشته شده است لطفا کلیه توضیحات را با دقت بخوانید تا دچار مشکل نشوید

[/col]
[col span=”8″ span__sm=”10″]

پشتیبانی پوینا به صورت تیکتی انجام میشود و طی مدت 48 ساعت به آن پاسخ خواهیم داد و اگر در این مدت پاسخ داده نشد میتوانید با شماره تماس های ضروری تماس بگیرید دقت کنید … پشتیبانی محصولات شامل آموزش محصولات نمیشود .

[/col]

[/row]

[/section]