استخدام

[section bg=”14009″ bg_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.7)” effect=”snow” dark=”true”]

اولین قدم پیشرفت باور کردن خودته

قرم استخدامی پوینا به شرکت ما خوش امدید

[/section]
[gap]

[row h_align=”center”]

[col span=”8″ span__sm=”12″]

شرایط استخدام به شکل زیر است

شخص باید توانایی کار کردن در روز حداقل ۳ ساعت را دارا باشید و از روحیه قوی برخورد دار باشد و انگیزه کافی برای یادگیری داشته باشد  شخص باید بتواند در روز ۳ ساعت اموزش ببنید  …شرکت پوینا با بیش از ۴ سال سابقه رسمی در کشور فعالیت میکنید  و هم اکنون در حال استخدام نیرو به صورت غیر حضوری میباشد … شرکت در حال حاضر دفتری در این شهر های استان فارس  ندارد و آموزش غیر حضوری است  و با فیلم های آموزشی میباشد و در صورت حضوری باید به امکان دانشگاهی جهت آموزش مراجعه کند. پایه حقوقی ۵۰۰ هزار تومان میباشد و تا زمانی که شخص اموزش میبند و شامل کار آموزشی میشود حقوق شامل شخص نمیشود و پس از اتمام آموزش سه روز به صورت آزمایشی کار وخطا ها برطرف و وارد کار رسمی میشود و در مرحله اول ۲۵۰ هزار تومن حقوق به حساب شخص واریز میشود .. فرایند آموزش بستگی به شخص خوده شما دارد و توانایی شما دراستفاده از سیستم …ممکن است از یک روز تا ۳ هفته طول بکشد… حقوق شما در شرکت پوینا ثابت نیست و متغییر است و این یقین را به شما خواهیم داد اگر با روحیه و انگیزه باشید ظرف یکسال حقوق شما بین ۱ میلیون تا ۳ میلیون تومان است و ما از شما کاری با کیفیت میخواهیم و برای کیفیت به شما پول میدهیم شما در این شرکت چه بخواهید چه نخواید باید سایت سازی را یاد بگیرید و روش های مدرن کسب در آمد  را بیاموزید و  به امید خدا طی کل آموزش ها  و تخصص شما و روند صعودی شرکت حقوق شما طی ۳ سال قطعا  بین ۵ تا ۱۲ میلیون است… (تخصص و دانشی که شما کسب میکنید به تنهایی و به صورت مستقل توانایی کسب درامد را خواهید داشت و میتوانید به صورت مستقل به درامد های زیادی برسید(به عنوان مثال سایت آریا کیدز درامد ماهانه ۱۲۰ میلیون تومان) اما طبق قرار داد و زمانی که برای شما نوشته شده است ملزم هستید برای ما کار کنید … هدف ما در مرحله اول حقوق نیست و این هزینه برای انگیزه کاری شماست هدف اصلی ما ارائه تخصص به شماست و پیشرفت شما که همراه با پیشرفت شرکت همراه است.

ما چطور کار میکنیم و چند نفریم ؟ ما افراد مختلفی از نقاط کشور رو داریم که برامون کار میکنن ولی به صورت کلی ما در استان فارس شهرستان  استهبان کار میکنیم و دفتری برای کار نداریم چون نیازی نداریم …. میانگین سنی این تیم چقدره ؟ میانگین سنی افرداری که قراره باهاشون در ارتباط باشید ۲۳ ساله همشون افرادی خلاق باهوش و متفکر البته شما با تیم کاری ندارید و مستقیم با مدیریت کار میکنید.

چرا مدرک مهم نیست ؟ سال هاست که کار میکنیم زمانی که دوستان ما به دانشگاه  بزرگ مثل صنعتی شریف و تهران رفتن ما کار برنامه نویسی رو دور از دانشگاه شروع کردیم با همون مدرک دیپلم طی مدتی دوستان ما شدن زیر دستان ما و این نه برای ما خوشایند بود و نه برای انها پس اولویت برای ما تخصص شماست

[contact-form-7 id=”14131″]

با تشکر مدیریت شرکت پوینا

همانا همه با برای یک هدف آفریده شده ایم

[/col]

[/row]